„Мястото, където пораснах". Историята на Ирена
08/04/2026
Локация / Ресторант: KFC Белозем, магистрала Тракия
Позиция в момента: Оперативен супервайзор
В KFC от: 2019 г.
Как започна работа в KFC? (къде я намери, какво търсеше?)
Съвсем случайно във влака разбрах, че търсят персонал за летния сезон. Още по-хубавото беше, че назначаваха и ученици навършили 16г..
Какви предизвикателства срещна в началото?
Постъпих в пиков период за ресторанта, а обучението премина доста скоростно – наложи се да науча цялото меню с всички добавки за една седмица. Колегите ми помагаха много, а динамиката наоколо ме държеше в еуфория. Няма да излъжа, ако кажа, че началото може да бъде предизвикателно, но с подкрепата на екипа в ресторанта определено е по-лесно.
От обслужващ на щанд до Оперативен Супервайзор– колко време ти отне и кой ти подаде ръка по пътя?
Всичките ми колеги от ръководния екип са ми помагали. Времето, за което се обучаваш, е различно при всеки, особено когато имаш друг колега, който е на същата длъжност. Когато обаче останеш сам, се появяват нови непредвидени ситуации, през които трябва да преминеш, за да израснеш.
Как KFC ти позволява да балансираш между работа, личен живот и интереси?
Не случайно във всички наши кампании за набиране на персонал подчертаваме гъвкавия график – това наистина е така. Работата позволява да съчетаваш ангажиментите си с личния живот, независимо дали учиш, имаш други проекти или просто искаш време за себе си.
Ако трябва да обясниш KFC на някой, който никога не е работил тук, какво би казал/а?
Накратко – KFC не е за изпускане! Това е място, където можеш да се развиваш, да срещнеш страхотни хора и да трупаш ценен опит.
Работата ми позволи да се изградя като личност!
QUIZ въпроси:
- Работата в KFC ми позволи да се.... изградя като личност!
- Най-горд/а се почувствах, когато...... колегите ме приеха за техен Ръководител на смяна.
- В KFC научих, че.... клиентите не са вечно сърдити и ядосани, просто са гладни.
- Моят най-ценен урок от работата тук е..... разбирателство и доверие към отсрещния.
- Това, което най-много обичам в екипа си, е..... приятелството и колегиалността, която имаме едни към други.
- Работейки в KFC, открих, че мога да.... постигам всичко с желание, старание, упоритост и страст.
- Най-важното нещо, което постигнах тук, е....... истории и спомени за цял живот.
- За мен успехът в KFC означава....... страхотно изкарана смяна с много усмивки, спокойни лица и доволни клиенти!
- Бих препоръчал/а на новите колеги да....... затегнат здраво коланите, защото ги очаква турбо изживяване.
- Ела в екипа ни, ако си човек, който....... търси сплотен екип, добро настроение и страшно забавни смени.
Други истории
-
Прочети повече -
"Тайният сос" на екипа. Историята на СтоянПрочети повече
11/02/2026
-
Прочети повече